• Populárna séria štúdiových monitorov od Mackie CR sa dočkala nového prívlastku "X" ktorý znamená pokročilejšie dizajn s modernými prvkami a kovovým predným panelom, ktorý vytvára výraznejší obrys ako predchádzajúce rad. Monitory sú vhodné pre kreatívnu multimediálne tvorbu, takže sa nestratí ako v domácich nahrávacích štúdiách, tak v reklamných agentúrach alebo open space kanceláriách dnes toľko populárnych Startup projektov.
  • Monitory disponujú jednoduchým ovládaním a flexibilné konektivitou pre čo najoptimálnejšie využitie. Pri počúvaní sa vám dostane kvalitného zvuku plného kryštalicky čistých výšok a mohutných basov, takže vám neunikne žiadna dôležitá frekvencia vašej multimediálnej tvorby.
  • Monitory zo série CR-X vám ponúknu vysokú kvalitu za nízku cenu, zakúpiť ich môžete hneď v troch rôznych veľkostiach, každá veľkosť potom obsahuje aj variant s bezdrôtovou technológiou Bluetooth. Štúdiové monitory CR3-X v sebe ukrývajú 3 "basové a 0,75" výškové reprorduktory, ktoré spolu so zosilňovačom triedy D vytvára ponúka maximálny výkon až 50W.
  • Jeden z monitorov disponuje na prednej strane slúchadlovým výstupom pre nočné "silent mode" monitoring a ľahko prístupným ovládačom Volume pre okamžitú úpravu hlasitosti.
  • Zadný panel potom obsahuje flexibilnú konektivitu v podobe dvoch párov Jack / RCA konektorov a stereo vstupom pre hudobný prehrávač. Ďalej tu nájdete prepínač L / R a prepojovací port medzi párom monitorov. Súčasťou balenia je RCA kábel, audio kábel pre hudobný prehrávač a káble na prepojenie monitorov.

Napíšte Váš názor

Napíšte Váš názor

Podobné produkty

Prihláste sa a ušetrite!

Prijímajte e-mailom zaujímavé ponuky a tipy na zľavy