Najviac prenosný člen S série syntetizátorov Yamaha - je S03. Či už ste ctižiadostivý umelec, hrajúci klávesista, alebo si jednoducho chcete vyskúšať robiť hudbu je S03 kláves pre vás. Výborný pomer medzi profesionálnou kvalitou zvuku a cenová dostupnosť, to vám dáva viac ako 700 neuveriteľných hlasov, vrátane mnohých zvukov od Yamahy top-of-the-line S80 syntetizátoru. Je tiež vybavený na plnú kompatibilitu s XG / g, 64 tónov polyfónie, 16 multi diely a kompletné editačné funkcie syntezátoru. K dispozícii je aj "To Host" sériové rozhranie, ktoré vám umožní ho pripojiť priamo k počítaču so systémom Windows® alebo Macintosh®. Najlepší spôsob, ako premeniť toto fantastické znejúce synth do kompletného MIDI v domácom štúdiu s originálnym štýlom sekvenčného softvéru od Yamahy, XGworks lite V3.0. Kompatibilný s Mac aj PC platformy, softvérový balík kombinuje plne funkčné MIDI sekvencer, intuitívne Voice Editor a kompletný rad ready-to-use hudobných štýlov. S S03, budete mať všetko, čo potrebujete na uspokojenie svojej hudobnej kreativity - hneď po vybalení z krabice!

Vlastnosti
Viac ako 700 Neuveriteľných hlasov
Tento cenovo dostupný kláves ponúka vysoko kvalitný zvuk. Zabalené do obrovskej krivky pamäti S03 je (ekvivalent 25MB v lineárnej 16-bit konverzii) je kompletný rad hlasov pre prakticky akýkoľvek štýl hudby. Vyčerpávajúci výber klavírov, pútavé basy, ultra expresívne sóla a orchestrálne slučky... - z ktorých mnohé boli prevzaté z uznávaných S80 a S30 profesionálnych syntetizátorov Yamaha. Ale to nie je všetko. K dispozícii je tiež ohromná zbierka úchvatných syntetizátorových textúr a avantgardné zvuky vhodné pre čokoľvek od filmových soundtrackov po tanečnú hudbu, pretože S03 je vybavený 64 tónmi polyfónií.

Rýchly prístup k zvukom aké chcete
Hoci S03 je vybavený stovkami vysoko kvalitných hlasov, nájsť ten, ktorý chcete, je rýchle a jednoduché. Jednoducho stlačte tlačidlo Category Search a vyberte typ nástroja, napríklad klavír, organ, basu... S03 nájde všetky súvisiace továrenské hlasy, čo vám umožní nimi prechádzať jeden po druhom. Ideálne, keď potrebujete rýchlo nájsť konkrétny zvuk na javisku, alebo pri porovnávaní rôznych hlasov v rámci kategórie nástrojov.

Plná XG kompatibilita
General MIDI (GM) je štandardizovaný súbor syntetizátora hlasov a MIDI parametrov, ktoré umožňuje pieseň vymieňať si dáta s inými GM-kompatibilnými zariadeniami, bez ohľadu na výrobcu. Štandardné GM má pomerne obmedzený počet nástrojov a hlasových parametrov, čo obmedzuje výraznosť a rozmanitosť hudby, ktoré môžu byť vytvorené. Štandardne XG Yamaha však rieši tieto nedostatky tým, že poskytuje viac hlasov (480 + 12 bicích sád), ďalšie efekty, lepšiu dynamiku a väčšiu kontrolu nad MIDI parametrami - to všetko pri zachovaní plnej kompatibility s pôvodným GM štandardom. Vzhľadom k tomu, že S03 je plne kompatibilný s XG, môžete si byť istí, že GM MIDI súbory so skladbami budú znieť absolútne najlepšie.

Size/Weight

DimensionsWidth976mm (38-1/2")
Height87mm (3-1/2")
Depth285mm (11-1/4")
WeightWeight6kg (13.2 lbs.)

Control Interface

KeyboardNumber of Keys61
Initial TouchYes
AftertouchNo
Other ControllersPitch BendYes
ModulationYes
Control SliderNo
Control KnobsNo
DisplayTypeLCD
BacklightYes

Voices

Tone GenerationTone Generating TechnologyAWM2
Multi Timbral Capacity16
PolyphonyNumber of Polyphony (Max.)64
PresetNumber of VoicesXG Bank Normal: 480 Drum Kits: 20 Preset Bank Normal: 128
CustomUser VoicesUser Bank Normal: 128 Drum Kits: 2
Voice EditYes

Effects

TypesReverb11 types
Chorus11 types
Insertion42 types (Variation)

Storage and Connectivity

StorageSmartMedia SlotNo
ExpandabilitymLAN Expansion BoardsNo
Plug-in BoardsNo
ConnectivityAC INNo
DC INDC IN
HeadphonesPHONES (standard stereo phone jack)
Foot ControlFOOT CONTROLLER
Foot SwitchFOOT SWITCH
MicrophoneNo
MIDIMIDI IN/OUT/THRU
Assignable OUTNo
DIGITAL OUTNo
LINE OUTOUTPUT L/MONO, R (standard phone jack)
USB TO DEVICENo
USB TO HOSTNo
OthersTO HOST

Bundled Software

CD-ROMNo

Accessories

Included AccessoriesPower AdaptorPower adaptor
OthersOwner's Manual set

O značke Yamaha:

Spoločnosť Yamaha Corporation patrí medzi najväčších výrobcov hudobných nástrojov na svete. V súčasnosti sa spoločnosť Yamaha zaoberá výrobou širokého spektra produktov, počnúc hudobných nástrojov, zvukovou technikou, elektronikou až po výrobu motorov a motocyklov.

Yamaha Corporation bola založená roku 1887 v japonskom meste Hamamastu a pôvodný názov spoločnosti bol Nippon Gakki Company. Prvé produkty, ktoré začala Yamaha vyrábať boli piana a organy. O tom, že pre spoločnosť je prvoradá výroba kvalitných hudobných nástroj, svedčí aj samotné logo spoločnosti Yamaha Corporation, v ktorom sú znázornené tri ladičky.

V druhej polovici 20. storočia sa spoločnosť Yamaha stala najväčším koncernom na svete, ktorý vyrába nielen piana, či klávesové nástroje, ale aj gitary, basgitary, dychové nástroje, bicie a zvukovú techniku. Okrem toho je i jednou z firiem, ktorá stoji na čele vývoja domácej elektroniky, výbavy pre športovcov, počítačov a priemyselných robotov.

V neposlednej rade spoločnosť Yamaha tiež zväčšovala svoje podiely v iných podobne zameraných firmách ako sú napríklad Korg, Steinberg či Bösendorfer. Jej produkty sa staly celosvetovo obľúbenými a uznávanými ako odbornou verejnosťou, tak i profesionálmi, čo potvrdzujú aj mnohé ocenenia, ktoré boli značke Yamaha udelené.

Napíšte Váš názor

Yamaha S03S

Yamaha S03S

Napíšte Váš názor

Podobné produkty

Prihláste sa a ušetrite!

Prijímajte e-mailom zaujímavé ponuky a tipy na zľavy