Kawai GX-2: 

Classic salon grand krídlo s 88 klávesmi zo série BLAK. Disponuje kvalitným a elegantným prevedením a vynikajúcim zvukom, čím sa stáva vhodným spoločníkom na domáce hranie, ale aj do štúdia. Drevené klávesy s povrchom NEOTEX, mechanika Millennium III s dielmi vyrobenými z karbónu, 3 pedále, soundboard zo smreka a nastaviteľný stojan na noty. Súčasťou produktu je aj nastaviteľná stolička. Rozmery: 180 x 153 x 102 cm. Hmotnosť: 324 kg. Farebné prevedenie: white

The Grand

gx2icon.jpg

The GX-2 is one of the world’s best-selling grand pianos offering superb tonal depth and resonance, and a classic size to grace any home, studio or performance venue.

The new standard of grand piano design is beyond imagination. Combining state-of-the-art technology with traditional craftsmanship. Applying knowledge and experience handed down from generation to generation. Defining the ‘made in Japan’ philosophy of piano building. Lightness of touch usually experienced by only the very finest concert pianists. Rich, vivid, expressive tone that inspires one’s creative passion. A new era of grand piano performance has arrived.

DruhAkustika
FarbaBiela

Napíšte Váš názor

Kawai GX 2 WHP

Kawai GX 2 WHP

Napíšte Váš názor

Podobné produkty

Prihláste sa a ušetrite!

Prijímajte e-mailom zaujímavé ponuky a tipy na zľavy