Digitálne piano zo série CN. Digitálne piano CN37 ponúka dokonalý prirodzený zvuk Vďaka technológii Progressive Harmonic Imaging, ktorá kvalitné zvukové vzorky nasamplované v rôznych dynamických stupňoch.

O dokonalý pocit z hry sa stará klaviatúra RHIII Responsive Hammer Action s funkciami Let-Off, vyvážením a trojitým senzorom a 88 vysoko kvalitných kláves. Piano ponúka na výber z 352 zvukov rôznych klavírov, od koncertných grand pian až po pianína, vibrafón alebo sláčikové nástroje a 12 bicích sád.

Maximálna polyfónia je  256 hlasov. O prehľadnosť pri práci so zvukom sa stará LCD displej s rozmerom 128 x 64 pixelov. Samozrejmosťou sú rôzne efekty ozveny Reverb, vstavaný metronóm a funkcie ako transpozícia, Auto Power Off, Midi, Multi-Timbral, Dual, Split, Four Hands mode a mnohé iné.

Výhodou piana je aj vstavaný náučný program s lekciami, Bluetooth technológia a vstavaný rekordér s pamäťou pre 10 skladieb s maximálnym počtom 90 000 nôt. O zvukový prejav sa stará audio systém s výkonom 20W. Rozmery: 1448 x 440 x 855 mm, hmotnosť: 54 kg.

Farebné prevedenie: Biela matná..

FarbaBiela

Napíšte Váš názor

Kawai CN301 Satin White

Kawai CN301 Satin White

Digitálne piano

Napíšte Váš názor

Podobné produkty

Prihláste sa a ušetrite!

Prijímajte e-mailom zaujímavé ponuky a tipy na zľavy