Výhody

Snažíme sa vyhovieť súčasným potrebám našich zákazníkov. Ste pre nás dôležití a preto Vám prinášame jednoduché a intuitívne riešenia. Náš internetový obchod reflektuje na moderné technológie a obsahuje mnoho funkcií, ktoré Vám uľahčia nakupovanie.

Bezpečnosť

Registrácia a prihlásenie

Vytvoriť si svoj vlastný nákupný košík nebolo nikdy jednoduchšie. Registrácia Vám zaberie iba pár minút, a vy môžete bez akýchkoľvek zbytočných úkonov nakupovať.

Pri potvrdení objednávky stačí už len zadať fakturačné údaje a adresu dodania a Váš profil je kompletný. V prípade, ak si budete chcieť údaje dodatočne upraviť, tak po prihlásení máte k dispozícií vlastné užívateľské rozhranie.

Záleží nám na bezpečí Vašich údajov. Preto všetky údaje sú zabezpečené v súlade s ochranou osobných údajov. Bližšie informácie nájdete v sekcii GDPR.

Certifikát

Bezpečnosť Vašich údajov je dôležitá. Kvalitný SSL Certifikát šifruje všetky informácie, ktoré pri komunikácii s našimi servermi vznikajú. Bližšie informácie nájdete v sekcii GDPR.

Financovanie

Možnosti platby

Pripravili sme pre Vás moderný a bezpečný systém pre internetové platby kartou. Platobná brána GP webpay umožňuje platby tuzemskými aj zahraničnými kartami MasterCard, VISA, Diners Club a American Express. Takisto podporuje digitálnu peňaženku MasterPass a MasterCard Mobile. Platbu môžete realizovať aj formou bankového prevodu, dobierky či v hotovosti na jednej z kamenných predajní.

Splátkový systém pre všetkých

Pri každom produkte s aktuálnou cenou nad 350,-€ nájdete hodnotu mesačnej splátky a kalkulačku od spoločnosti Quatro a Cetelem. Kalkulačka je prednastavená podľa odporúčania odborníkov zo splátkového systému. V prípade, ak Vám mesačná splátka nevyhovuje, máte možnosť nastavenie zmeniť podľa svojich možností. Po potvrdení objednávky Vás stránka prevedie potrebnými úkonmi.

Financovanie formou leasingu

Možnosť nákupu formou leasingu majú všetky právne subjekty, s platným identifikačným číslom. Sú to súkromné spoločnosti, živnostníci, štátne inštitúcie, mestá a obce, neziskové organizácie a občianske združenia. Každý nákup s obstarávacou hodnotou nad 500€ je nutné konzultovať s obchodným oddelením a žiadosť spoločnosť GRENKE posúdi už do niekoľko hodín.

Logistika

Spôsob doručenia tovaru je v prípade hudobných nástrojov jednou z citlivých otázok. My poznáme odpoveď. Zásielková spoločnosť UPS má dlhodobú tradíciu, dobrú povesť aj priaznivé ceny. Rokmi overená kvalitná služba Vám prinesie zásielku priamo k dverám.

Marketing

Odber noviniek

Vďaka newslettru sa vždy a v čas dozviete o novinkách, ktoré na Vás čakajú. Rovnako sú dôležité aj akciové produkty, prémiové sety, alebo rôzne formy súťaží, hier a zábavy, ktoré pre Vás pravidelne pripravujeme.

Notifikácie

Komunikácia s Vami je pre nás prioritou. Preto sme vytvorili prepracovaný systém informovanosti o priebehu Vašej objednávky.


Prihláste sa a ušetrite!

Prijímajte e-mailom zaujímavé ponuky a tipy na zľavy