Sigma 000TCE je polomasívna elektroakustická gitara v tvare 000. Je ideálnou voľbou pre hráčov používajúcich prstovú techniku, ale ľahko si poradí aj s trsátkom. Menšie rozmery "trojkrídlovej" gitary (v porovnaní s gitarami typu Dreadnought) zaručujú dobrú hrateľnosť a pohodlie pri hre aj pre hráčov menšej postavy alebo konštrukcie.

Predná doska nástroja je vyrobená z masívneho smreka Sitka, zatiaľ čo zadná doska a luby sú z preglejky, ktorá dopĺňa čistotu a priezračnosť masívnej smrekovej dosky intenzívnymi basmi. K mahagónovému krku je prilepený kompozitný hmatník Micarta osadený dvadsiatimi pražcami, orientáciu tradične uľahčujú polohové značky.

O zvuk gitary sa stará vlastný predzosilňovač s ovládaním hlasitosti, trojpásmový ekvalizér a integrovaná ladička. Struny sú osadené pochrómovanými mechanikami a hmatníkom z micarty. Nultý pražec a kompenzované kostené sedlo zaručujú ideálny prenos vibrácií strún. Štýlový dizajn podčiarkuje pickguard z imitácie korytnačky, ozdobná rozeta a logo a záložka na hlavici.

Napíšte Váš názor

Sigma Guitars 000TCE

Sigma Guitars 000TCE

Napíšte Váš názor

Podobné produkty

Prihláste sa a ušetrite!

Prijímajte e-mailom zaujímavé ponuky a tipy na zľavy