Nakupovanie

Snažíme sa vyhovieť súčasným potrebám našich zákazníkov. Ste pre nás dôležití a preto Vám prinášame jednoduché a intuitívne riešenia. Náš internetový obchod reflektuje na moderné technológie a obsahuje mnoho funkcií, ktoré Vám uľahčia nakupovanie.

Registrácia a prihlásenie

Vytvoriť si svoj vlastný nákupný košík nebolo nikdy jednoduchšie. Pre užívateľov sociálnych sieti sme pripravili možnosť prihlásiť sa bez registrácie pomocou ikoniek. Základné prihlasovacie údaje sa prepoja so sociálnymi sieťami, a vy môžete pohodlne nakupovať. V prípade, ak Vás táto možnosť neoslovila, stačí vypísať jednoduchý registračný formulár.

Pri potvrdení objednávky stačí už len zadať fakturačné údaje a adresu dodania a Váš profil je kompletný. V prípade, ak si budete chcieť údaje dodatočne upraviť, tak po prihlásení máte k dispozícií vlastné užívateľské rozhranie.

Záleží nám na bezpečí Vašich údajov. Preto všetky údaje sú zabezpečené v súlade s ochranou osobných údajov. Bližšie informácie nájdete v sekcii GDPR.

Bezpečný nákup

Bezpečnosť Vašich údajov je dôležitá. Kvalitný SSL Certifikát šifruje všetky informácie, ktoré pri komunikácii s našimi servermi vznikajú. Bližšie informácie nájdete v sekcii GDPR.

čítaj viac

Možnosti platby

Pripravili sme pre Vás moderný a bezpečný systém pre internetové platby kartou. Platobná brána GP webpay umožňuje platby tuzemskými aj zahraničnými kartami MasterCard, VISA, Diners Club a American Express. Takisto podporuje digitálnu peňaženku MasterPass a MasterCard Mobile. Platbu môžete realizovať aj formou bankového prevodu, dobierky či v hotovosti na jednej z kamenných predajní.

Splátkový systém pre všetkých

Pri každom produkte s aktuálnou cenou nad 350,-€ nájdete hodnotu mesačnej splátky a kalkulačku od spoločnosti CETELEM. Kalkulačka je prednastavená podľa odporúčania odborníkov zo splátkového systému. V prípade, ak Vám mesačná splátka nevyhovuje, máte možnosť nastavenie zmeniť podľa svojich možností. Po potvrdení objednávky Vás stránka prevedie potrebnými úkonmi.

čítaj viac

Financovanie formou leasingu

Možnosť nákupu formou leasingu majú všetky právne subjekty, s platným identifikačným číslom. Sú to súkromné spoločnosti, živnostníci, štátne inštitúcie, mestá a obce, neziskové organizácie a občianske združenia. Každý nákup s obstarávacou hodnotou nad 500€ je nutné konzultovať s obchodným oddelením a žiadosť spoločnosť GRENKE posúdi už do niekoľko hodín.

čítaj viac

Logistika

Spôsob doručenia tovaru je v prípade hudobných nástrojov jednou z citlivých otázok. My poznáme odpoveď. Zásielková spoločnosť UPS má dlhodobú tradíciu, dobrú povesť aj priaznivé ceny. Rokmi overená kvalitná služba Vám prinesie zásielku priamo k dverám.

čítaj viac

Odber noviniek

Vďaka newslettru sa vždy a v čas dozviete o novinkách, ktoré na Vás čakajú. Rovnako sú dôležité aj akciové produkty, prémiové sety, alebo rôzne formy súťaží, hier a zábavy, ktoré pre Vás pravidelne pripravujeme.

Notifikácie

Komunikácia s Vami je pre nás prioritou. Preto sme vytvorili prepracovaný systém informovanosti o priebehu Vašej objednávky. Zvoliť si môžete notifikácie formou emailu alebo SMS brány.