Výkonový zosilňovač.

Výkon: 2x 500W/8 Ohm, 2x 700W/4 Ohm, 2x 1300W/2 Ohm, Výkon v mostíku: 1x 1400W/8 Ohm, 1x 2600W/4 Ohm, vstupná impedancia: 30kOhm sym., 15kOhm nesym. Konektory vstup: 2x XLR, 2x TRS. Konektory výstup: 2x Neutrik Speakon NL4FC, 2x TRS. Aktívne chladenie ventilátorom. Voliteľná výstupná frekvencia, Ochrana: limitér, tepelná, DC. Rozmery: 19"/2HU, Hmotnosť: 12 kg.

šírka: 480mm

výška: 88mm

hľbka/dľžka:456mm

O značke Yamaha:

Spoločnosť Yamaha Corporation patrí medzi najväčších výrobcov hudobných nástrojov na svete. V súčasnosti sa spoločnosť Yamaha zaoberá výrobou širokého spektra produktov, počnúc hudobných nástrojov, zvukovou technikou, elektronikou až po výrobu motorov a motocyklov.

Yamaha Corporation bola založená roku 1887 v japonskom meste Hamamastu a pôvodný názov spoločnosti bol Nippon Gakki Company. Prvé produkty, ktoré začala Yamaha vyrábať boli piana a organy. O tom, že pre spoločnosť je prvoradá výroba kvalitných hudobných nástroj, svedčí aj samotné logo spoločnosti Yamaha Corporation, v ktorom sú znázornené tri ladičky.

V druhej polovici 20. storočia sa spoločnosť Yamaha stala najväčším koncernom na svete, ktorý vyrába nielen piana, či klávesové nástroje, ale aj gitary, basgitary, dychové nástroje, bicie a zvukovú techniku. Okrem toho je i jednou z firiem, ktorá stoji na čele vývoja domácej elektroniky, výbavy pre športovcov, počítačov a priemyselných robotov.

V neposlednej rade spoločnosť Yamaha tiež zväčšovala svoje podiely v iných podobne zameraných firmách ako sú napríklad Korg, Steinberg či Bösendorfer. Jej produkty sa staly celosvetovo obľúbenými a uznávanými ako odbornou verejnosťou, tak i profesionálmi, čo potvrdzujú aj mnohé ocenenia, ktoré boli značke Yamaha udelené.

Write your review

Yamaha P 5000 S

Yamaha P 5000 S

Write your review

related items

Sign up and Save!

Receive email-only deals, special offers & product exclusives