POWER MIXPULT

Mixpult so vstavaným zosilňovačom, Power-mix - 14 vstupov, 6 mic/line (XLR/TRS), 4 stereo vstupy, 8 mikrofónnych vstupov, výkon 2x500W/4Ohm, 2x 350W/8Ohm, Mute, PFL, LED indikátor signálu a prebudenia, 3-pásmový EQ s laditeľnými stredmi,EQ stereo vstupov, kompresor s optimalizovaným priebehom v každom mono kanále, Aux 2x monitor/1x effect, DSP procesor, SPX procesor, Phantómové napájanie +48 V,indikátor spätnej väzby, monitor OUT, ​​effect OUT.
 
šírka: 444mm
zadná výška: 155mm
hľbka/dľžka: 493mm

O značke Yamaha:

Spoločnosť Yamaha Corporation patrí medzi najväčších výrobcov hudobných nástrojov na svete. V súčasnosti sa spoločnosť Yamaha zaoberá výrobou širokého spektra produktov, počnúc hudobných nástrojov, zvukovou technikou, elektronikou až po výrobu motorov a motocyklov.

Yamaha Corporation bola založená roku 1887 v japonskom meste Hamamastu a pôvodný názov spoločnosti bol Nippon Gakki Company. Prvé produkty, ktoré začala Yamaha vyrábať boli piana a organy. O tom, že pre spoločnosť je prvoradá výroba kvalitných hudobných nástroj, svedčí aj samotné logo spoločnosti Yamaha Corporation, v ktorom sú znázornené tri ladičky.

V druhej polovici 20. storočia sa spoločnosť Yamaha stala najväčším koncernom na svete, ktorý vyrába nielen piana, či klávesové nástroje, ale aj gitary, basgitary, dychové nástroje, bicie a zvukovú techniku. Okrem toho je i jednou z firiem, ktorá stoji na čele vývoja domácej elektroniky, výbavy pre športovcov, počítačov a priemyselných robotov.

V neposlednej rade spoločnosť Yamaha tiež zväčšovala svoje podiely v iných podobne zameraných firmách ako sú napríklad Korg, Steinberg či Bösendorfer. Jej produkty sa staly celosvetovo obľúbenými a uznávanými ako odbornou verejnosťou, tak i profesionálmi, čo potvrdzujú aj mnohé ocenenia, ktoré boli značke Yamaha udelené.

Write your review

Yamaha EMX 5014 C

Yamaha EMX 5014 C

Write your review

related items

Sign up and Save!

Receive email-only deals, special offers & product exclusives