YAMAHA DTX720K

DTX720K je súprava vybavená funkciami variabilitou a možnostni modulu DTX720 v kombinácii s DTX-pády, HI-HAT controlleren postavenom na klasickom HI-HAT stojanu, 3 zónovým činelovými pady naozaj silným partnerom každého bubeníka.

Táto nová súprava je postavená zo 4 DTX-PÁDU. Jedným z nich je 10" snare s nevídanou dynamikou a citlivosťou a ostatné tri sú 7" pady XP70. DTX-pady v sebe zahŕňajú vstavaný "suspension Dampening systém", ktorý absorbuje energiu z ruky i zápästia tak, aby bolo docielené čo najvyššieho herného komfortu. Hi-tech snare drum ponúka 3 zónový herný systém s samostatným ráfikom oddeleným od zvyšných dvoch zón.Táto technická pomôcka umožní hrať otvorený alebo zatvorený rim-shot, alebo jednoducho použiť niektorú zónu pre priradenie jedného z 427 ponúkaných zvukov.

Nový modul DTX720 ponúka okrem 1268 bicích a perkusných zvukov a 128 inštrumentálnych zvukov, tiež rozšírenie možnosti DTX700 o nové zvuky, ktoré si jednoducho natiahnete do zabudovanej 64MB Flash-ROM pamäte. Vďaka použitiu DTX-pádov (najprepracovanejších bicích padov, ktoré kedy boli vytvorené) pre snare a tomy budete môcť použiť bicie techniky ako na akustických bicích. Hrať môžete celé dni a noci s vstavanými skladbami pre cvičenie, u ktorých môžete vypnúť bicie stopu a hrať ju naživo.Môžete sa tiež nahrať pre študijné účely.

Trojzónové pady DTX-PAD umožňujú nielen priraďovanie rôznych zvukov pre jednotlivé zóny, ale pre jednoduchosť a rýchlosť nastavenie potrebných parametrov sú pady vybavené dôležitým kontrolným knobov, ktorým môžete nastavovať a ovplyvňovať mnoho funkcií zvukového modulu DTX700. Týmito funkciami sú napríklad: ladenie bubna, zvuk, efekty.

Toto dolaďovanie padu kontrolným knoben v reálnom čase, je možné napríklad využiť aj pre napínanie strunění. Zónové delenie činelových padov sa stáva z týchto častí: Bellu, tela činelu a hrany. Hrateľnosťou sú tieto pady veľmi reálne a blíži sa pocitu z hry a zvuku pravých činelov. Dvoj zónový systém HI-HAT je postavený na klasickom HI-HAT stojanu a hornej činel je uchytený štandardným drop clutch, to všetko pre prirodzený pocit z hry a ľahkú ovládateľnosť. Hi HAT pedal je tiež viaczónové a ponúka aj možnosť hrať "šliapanie HI-HAT".

Hlavné rysy súpravy YAMAHA DTX720K:

 • Pady s novým povrchom padov "Textured Cellular Silicone"
 • 8 "DTX-PAD malý bubienok s 3 zónami na blane a 2 pre obruč.
 • 3 x 7 "XP70 tomy s technológiou" Textured Cellular Silicone "
 • 2 x 13 "(PCY135) 3-zónové činelové pady
 • vstavaný "Suspension Dampening Systém" uchytenie, ktoré absobure rázy úderov
 • nový modul DTX700
 • HI HAT controller RHH135 (2-zónové) + stojan HS650A
 • 1396 Professionalních vysoko kvalitných zvukov, 64 hlasá polyfónia
 • 100 MB Wave ROM a 64MB Flash ROM
 • USB DEVICE - pre importovanie samplov do modulu
 • USB HOST - pre hru a ovládanie VST Instrumente
 • Rampa RS500

 

Write your review

Yamaha DTX 720K

Yamaha DTX 720K

Write your review

related items

Sign up and Save!

Receive email-only deals, special offers & product exclusives