Roland Juno-Stage


Nový Stage Syntetizátor

Od počiatku navrhnutý pre hranie naživo, JUNO STAGE je syntetizátor novej generácie, ktorý bude zbožňovať každý hudobník. Je vybavený extra-veľkým displejom, USB-zálohovaním, výstupom pre bubeníkov, špecializovanými ovládačmi, "hands-free" prepínaním patchov, master MIDI control funkcionalitou a množstvom ďalších funkcií - JUNO STAGE udáva nový štandard pre pódiový výkon za priateľskú cenu

  • vysokokvalitná, univerzálna sada zvukov, vrátane 88-klávesového multi-sample klavíra, rozšíriteľná o 2 rozširovacie karty SRX
  • novo vyvinutá 76 klávesová klaviatúra s prvotriednou odozvou
  • funkcie prispôsobené pre živé hranie - veľký LCD displej, špecializované ovládače pre Reverb a Master EQ, click výstup pre bubeníkov a hands-free ovládanie zvukov prostredníctvom pedálového spínača
  • USB port umožňuje prehrávanie sprievodného zvuku (formáty MP3, WAV, AIFF, SMF) uloženého v pamäti USB
  • fantomové napájanie a Reverb pre vstup mikrofónu pre spievajúcich hráčov
  • režim "MIDI Controller" robí z JUNO-STAGE master-keyboard s praktickou obsluhou


Univerzálna, rozšíriteľná sada zvukov

Sada patchov JUNO-STAGE je starostilvo pripravená pre hranie naživo a obsahuje veľké množstvo základných zvuko, vrátane špičkového multi-samplovaného 88-klávesového stereo piana. JUNO-STAGE môžete rozšíriť a doladiť dvomi rozširovacími kartami Roland SRX Wave Expanzními (voliteľné prislušenstvo).

Okamžitý prístup k zvukom

Na pódiu potrebujete rýchly a bezproblémový prístup k patchom. JUNO-STAGE je vybavený tlačidlami FAVORITE s priamym prístupom do bánk s najpotrebnejšími zvukmi.
Medzi najlepšie novinky patrí možnosť voľby patchu dvojitým pedálovým spínačom,* pripojeným ku konektoru Patch Select, vďaka ktorému nemusia vaše ruky pri hraní opustiť klaviatúru.

Ovládenie pro hranie naživo

Optimalizované ovládače JUNO-STAGE Roland pre hranie naživo obsahujú ľahko ovládateľné knoby, ktorými určujete hodnotu Master EQ a Reverbu. Nad pákou Pitch bend sú umiestnené dva voľne priraditeľné spínače, ktoré môžete využiť na ovládanie Rotary efektu, Portamenta a iných parametrov.

Sprievod cez USB

JUNO-STAGE je vybavený USB portem a funkciou Song Player, ktorá umožňuje priamo prehrávať a ovládať sprievodné stopy z USB pamäte. Môžete prehrávat MP3, WAV, AIFF a SMF soubory a vďaka funkcii Center Cancel tiež minimalizovať vokály v audio datech pri karaoke predstaveniach. Vytvorenie a upravenie audio playlistov je jednoduché vďaka priloženému software Playlist Editor (pre PC). Playlist si môžete prezerať aj na displeji JUNO-STAGE.

Master MIDI ovládanie

Režim MIDI Controller je jednoduchý a rýchly, je vybavený špeciálnymi tlačidlami a robí z JUNO-STAGE plnohodnotný MIDI master keyboard. V tomto režime JUNO-STAGE umožňuje vysielať príkazy Program change a Control change jediným dotykom. Pre prípad ovládánia prostredníctvom počítača je pribalený software SONAR LE software (pro PC) od Cakewalk.

Bonus pre živé hranie

JUNO-STAGE oplýva skvelými vlastnosťmi pre živé hranie, ako je XLR mikrofónny vstup s fantomovým napájaním (ideálny pre spev so sprievodom alebo s využitím vstavaného vokoderu), Click Output (ktorý vysiela click ostatným hudobníkom) a externý vstup pre prenosný audio prehrávač.

Write your review

Write your review

related items

Sign up and Save!

Receive email-only deals, special offers & product exclusives