Sonor Prolite Stage 3 PL12 Shells NM Creme White Set +špeciálne bubny, ktoré nie sú bežne súčasťou súpravy: 1 x PL12 1414 Floor Tom 14'' x 14'' cena 879,00Eur 1 x PL12 1310 Tom Tom 13'' x 10'' cena 589,00Eur - u nás sú v cene súpravy

Špecifikácia

 

 

povrchová úprava hardvéru

chróm

konfigurácia

neobsahuje bass drum držiak

názov produktu

ProLite Stage 3 Shell Set

séria

ProLite

materiál

javor

konštrukcia mušle

Vintage 2 x 2 mm Dynamic Edge obruč

model/ popis položky

PL 12 Stage 3 NM

bubny

1 x Bass Drum 22'' x 17,5''
1 x Tom Tom 10'' x 8''
1 x Tom Tom 12'' x 9''
1 x Floor Tom 16'' x 16''

špeciálne bubny

1 x PL12 1414 Floor Tom 14'' x 14''

1 x PL12 1310 Tom Tom 13'' x 10''

množstvo

1 kus

povrchová úprava

krémovo-biela

rozsah kĺbu

45°

hardvér/stojany            nie

činely                         nie

Tento obrázok zobrazuje vonkajší povrch / povrch vonkajšej fólie na Tom Tome.

Nová trendová séria od firmy SONOR

Dedičstvo viac ako 135 rokov skúseností z výroby bubnov spĺňa vášeň, vedomosti a kreativitu medzinárodného tímu dizajnérov, profesionálnych hráčov, distribútorov a maloobchodníkov spoločnosti SONOR. Použitie iba tých najkvalitnejších výberov dreva ručne vybraných z ekologických zdrojov, presných kovových komponentov a vynikajúceho procesu lakovania je každý bubon umeleckým dielom. Vyrobené a zostavené s dôrazom na splnenie náročných požiadaviek a nastavenie laťky pre profesionálne bubny, ProLite kombinuje vynikajúci tón, špičkový dizajn, funkciu a presnosť, aby vám poskytli perfektné nástroje pre vaše hudobné inšpirácie. Dokonalý výber pre váš koncert bez ohľadu na to, aký štýl hráte!


SONOR ProLite Zvuk!

Jadrom série ProLite je zvukové spektrum, ktoré poskytuje extrémne tenké Vintage Maple shell s výstužným krúžkom. Tieto poskytujú nezameniteľne otvorený zvuk a nesmierne široký rozsah ladení pre prakticky všetky hudobné štýly. SONOR Vintage Maple shell je charakteristický jemným, teplým tónom, ktorý zdôrazňuje spodné tóny a poskytuje rovnováhu v strednom a vysokom spektre bez toho, aby obetoval projekciu a silu.

SONOR ProLite Shell Design

Proces krížového laminovaného napätia (CLTF) - SONOR krížové lamináty pre vynikajúcu stabilitu, zvukovo vylepšenú rezonanciu a veľkolepý tón. Proces CLTF je výsledkom rokov výskumu remeselníkov značky SONOR.

Meranie optimálneho plášťa (OSM) - SONOR implementuje mierne meranie vonkajšieho plášťa pre optimálny kontakt s blanou. Toto je špecialita SONOR, výsledkom čoho je výborný tón, lepšií sustain a kontrolovaný dozvuk.

SONOR ProLite vrstvený plech

9 vrstiev pre tom tomy, floor toms a snare bubny = 4 mm + 2 mm Dynamické okrajové výstužné krúžky na okraji mušlí

12 vrstiev pre basové bubny = 6 mm + 2 mm Dynamické okrajové výstužné krúžky na okraji mušlí

Power Hoops – presné ladenie a ostrý úder!

2.3 mm SONOR Power Hoops pre všetky snare bubny, tom tomy a floor tomy. Pre 14" snare drums tiež sú k dispozícii odlievané obruče.

Inovovaný (T.A.R.) celkový akustický rezonančný systém

Uchytenie bez vibrácií vedie k čistému tónu a dostatočnému dozvuku.. Vylepšený systémom celkovej akustickej rezonancie a pokročilého úchytného systému (APS), váš bubon má slobodu zvuku a zostáva mechanicky stabilný, čo má za následok krásny tón a neprekonateľný zvuk.

Patentovaný Advanced Projection System (APS)

Zabraňuje priamemu kontaktu medzi drevom a kovom a podporuje nezameniteľný zvuk SONOR. S gumovými izolátormi APS sú vybavené uchytenia tomov, držiaky basového bubna, ohybmi basového bubna a nožičkami na podlahu.

Bass Drum Claws – Krásne a praktické

Gumová vložka podhrotmii na basovom bubne zaisťuje, že vaša drevená obruba nebude poškriabaná. Zapustená konštrukcia tiahla a zdvihnutá syntetická vložka na hrote basového bubna chráni vaše obaly pred poškodením a poškriabaním

Bass Drum Spurs – rýchle a jednoduché nastavenie!

SONOR hroty, zdokonalené v priebehu času, sú najspoľahlivejšie a najštýlovejšie hroty v bicích nástrojoch. Zámky pamäte "pamätaj" zaistia vaše uprednostňované nastavenie kĺbu bubna

Bass Drum Feet – pevné nech ste kdekoľvek!

Nožičky basového bubna môžu byť premenené z gumy na kov otočením gumovej nohy. Upevnenie polohy upevňovacou skrutkou.

TuneSafe – Right in Tune, 100% of the Time!

Všetky výstupky SONOR sú vybavené patentovaným systémom TuneSafe, ktorý zabraňuje uvoľneniu napínacích skrutiek. Tune Safe podporuje maximálnu stabilitu ladenia aj v extrémnych prostrediach. Napínacie skrutky so štvorhrannou hlavou s jemným závitom zaručujú optimálnu laditeľnosť.

Batter a Resonance blany – Made by REMO USA

Tom Tom: SONOR Clear Medium

Snare Drum: SONOR White Medium / SONOR Clear Medium Resonance

Bass Drum: SONOR Clear Power

Front Head: SONOR Power Black s bielym SONOR logom pre Creme White, Brilliant Black, Silver Sparkle, Red Tribal, Walnut Brown Burst a Ebony White Stripes

SONOR Power White s čiernym SONOR logom pre Natural, Nussbaum a Ruby Red

 

Write your review

Sonor Prolite Stage 3 PL12 Shells NM Creme White Set

Sonor Prolite Stage 3 PL12 Shells NM Creme White Set

Write your review

related items

Sign up and Save!

Receive email-only deals, special offers & product exclusives